SATIŞ

ANA SATICILARIMIZ

Merih Asansör, iki adet üretim tesisi, global marka değerine sahip ürünleriyle yurt içinde;Atik Asansör ve Altes Asansör aracılığıyla hizmet vermektedir.

Merih asansör geniş ürün yelpazesi, yüksek ürün güvenilirliği ve kalitesiyle dünyada 5 kıtada 65 ülkeye MARS Elevator markası ile komple asansör sistem satış yapmaktadır.

Mars Elevator, 2016 yılında MERİH Asansör bünyesinde Ankara’da faaliyete başlamıştır. Paket asansör sistemleri üreten bir MERİH markasıdır.

Atik Asansör, 1999 yılında Ankara’da Bölge Müdürlüğü olarak kurulmuştur. MERİH Asansör’ün İç Anadolu, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerine yurt içi satışları Atik Asansör aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

2008 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Altes Asansör, Merih Asansör’ün Bölge Müdürlüğü olarak kurulmuştur. Merih Asansör’ün Ege ve Marmara bölgelerine yurt içi satışları Altes Asansör aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.


İHRACAT POTANSİYELİMİZ

Merih Asansör, iki adet üretim tesisi, global marka değerine sahip ürünleriyle yurt içinde; Atik Asansör ve Altes Asansör aracılığıyla hizmet vermektedir.
Satış aşamasında ve satış sonrasında gerekli bilgi ve desteği müşterine sağlayan Atik Asansör ve Altes Asansör, aynı zamanda teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Merih asansör geniş ürün yelpazesi, yüksek ürün güvenilirliği ve kalitesiyle dünyada 5 kıtada 65 ülkeye MARS Elevator markası ile komple asansör sistem satış yapmaktadır. Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en prestijli toplu konutlar, kamu kurumları, rezidanslar, turizm merkezleri, oteller ve hastanelere Merih markalı ürünler kullanılmaktadır.

DÜNYA’DA MERİH

5 kıtada 65 ülkeye MARS Elevator markası ile komple asansör sistem satışı yapmaktadır.
Türkiye’de olduğu gibi dünyada da asansör sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan MERİH Asansör; bugün 60’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Merih Asansör; “Dünya Pazarında Biz de Varız” sloganı ile Türk asansör sektörünün otomatik kapı alanındaki gücünü dünyaya tanıtmaktadır.