HAKKIMIZDA


ŞİRKET PROFİLİ

1977 yılında asansör montaj ve bakım firması olarak kurulan Merih Asansör, 41 yıllık tecrübesi ile otomatik asansör kapısı imalatıyla asansör sektörüne hizmet etmektedir. 250 kişilik üretim, yönetim ve satış ekibi, 30.000 m2lik üretim sahası ve satış merkezine sahiptir. Merih kapılar  son teknoloji CNC makineler ile üretilmektedir. 

 

Malzeme temininden hammadde işlemeye, montajdan paketlemeye imalatın her aşaması kalite kontrolden geçmektedir. Müşteri memnuniyetini artırmak için teslimatlarını hızlandırmak firma hedeflerindendir. 

 

Merih Asansör, sektöründe lokomotif firma olarak görev üstlenmiştir. “Dünya Pazarında Biz de Varız” sloganı ile Türk asansör sektörünün otomatik kapı alanındaki gücünü dünyaya tanıtmaktadır. 

 

Merih Asansör satışının her aşamasında ve sonrasında müşterilerinin her zaman yanındadır.

 

VİZYONUMUZ

Asansör Sektöründe teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine azami derecede önem veren, sektöründeki yenilikleri yönlendiren, yurtiçi ve yurtdışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ

Yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, sağlıklı ve mutlu çalışanlarımızla, güvenli çalışma ortamlarında, teknolojik ekipmanlar kullanarak, özgün tasarımlar yapıp, müşterinin istediği kalitede ve zamanda üretimi gerçekleştirip, tüm süreçlerde sürekli gelişmeyi sağlayarak, karlılığımızı arttırmak.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKAMIZ

1977 yılından bu yana gelen sektördeki tecrübesi ile; “Otomatik Asansör Kapısı, Kabin İmalatı, Asansör Ekipmanları tedariği ve Asansör Avan Projelendirmesi” konusunda güvenilir ürünler geliştiren, üreten ve satış sonrası teknik hizmetler sunan Merih Asansör San. Tic. A.Ş. olarak;

- Yasalarımızın belirlemiş olduğu çerçevede çalışanlarımızı, çevremizi, ziyaretçilerimizi koruyarak, sürekli geliştirmeyi,

- Sözleşme/Şartname isteklerine uygun ürünleri zamanında, beklenen kalitede teslim ederek, müşteri memnuniyetini sağlamayı,

- Tüm çalışanlarımıza, güvenli ve sağlıklı bir çalışma alanı sağlayarak, gereken bilgi ve eğitimi vererek, yaralanma ve hastalıkları önlemeyi,

- Atıkların kaynağında en aza indirilmesini, olabildiğince yeniden kullanılmasını, geri dönüştürülemeyen atıkların ise doğa ile etkileşime girmeden uygun şekilde bertaraf edilmesini sağlamayı,

- Riskleri etkin bir biçimde yöneterek tüm süreçlerini sürekli iyileştirmeyi ve performansını ölçmeyi,

- Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ulusal ve uluslararası standartlara, yasa ve yönetmeliklere uygun olarak, ürünler, prosesler ve ekipman tasarlayıp geliştirmeyi,

- Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini, satış sonrası teknik destek hizmetleri ile sağlamayı,

- Müşteriye ait spesifik istekler, tasarım bilgisi, proje ve ticari bilgiler için bilgi güvenliğini ve gizliliğini sağlamayı,

Taahhüt ederiz.

Yusuf Atik

Yönetim Kurulu Başkanı

KYS.EK.01/17.06.2006/03/02.03.2016

DEĞERLERİMİZ

• Güvenirlik

• Deneyim

• Kalite bilinci

• Sorumluluk duygusu

• Müşteri beklentileri karşılamak

• Şeffaflık

• Dürüstlük

SATIŞ

Merih Asansör, sektöründeki 40 yıllık tecrübesinin müşterilerine sağladığı kalite ve güvenle, Atik Asansör ve Altes Asansör firmalarıyla yurt içi satışlarını gerçekleştirmektedir.

 

Merih Asansör’ün yetkili satıcısı olan Atik Asansör ve Altes Asansör, satış ekibi ve uzman kadrosuyla tüm asansör, otomatik/katlanır kapı ve asansör malzemesi ihtiyaçlarınız için hizmet vermektedir.

 

Satış aşamasında ve satış sonrasında gerekli bilgi ve desteği müşterine sağlayan Atik Asansör ve Altes Asansör, aynı zamanda teknik servis ve danışmanlık hizmeti verir.

 

YENİLİKÇİ, DENEYİMLİ, UZMAN...

MERİH ASANSÖR Since 1977

Vizyonumuz

Asansör sektöründe teknolojiye, değişime, müşteri memnuniyetine azami derecede önem veren, sektöründeki yenilikleri yönlendiren, yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen bir dünya markası olmak.

Değerlerimiz

Güvenirlik,deneyim, kalite bilinci, sorumluluk duygusu, müşteri beklentileri karşılamak, şeffaflık, dürüstlük.

Misyonumuz

Yeterli bilgi ve tecrübeye sahip, sağlılık ve mutlu çalışanlarımızla, güvenli çalışma ortamlarında, teknolojik ekipmanlar kullanarak, özgün tasarımlar yapıp, müşterinin istediği kalitede ve zamanda üretimi gerçekleştirip, tüm süreçlerde sürekli gelişmeyi sağlayarak, karlılığımızı arttırmak.

Satış

Merih Asansör sektöründeki 41 yıllık tecrübesinin müşterilerine sağladığı kalite ve güvenle, Atik ve Altes Asansör firmalarıyla yurt içi satışlarını gerçekleştirmektedir.

NEDEN MERİH?

Çevre Dostu

Atıkların kaynağında en aza indirilmesini ve olabildiğince yeniden kullanılmasını sağlayarak doğal kaynakların korunması için çalışıyoruz.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda, iş süreçlerimizi sürekli iyileştiriyor ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Modern Üretim Teknolojisi

Ürünlerimizin kalitesi ve kullanılırlığını artırmak için güncel teknolojiden sonuna kadar faydalanıyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken sizin fikirlerinize değer veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesini hep bir adım yukarıya taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda, hizmet aldığınız noktalar ve ürünlerimizle ilgili değerlendirmelerinize değer veriyoruz. Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Görüşleriniz hizmet kalitemizi geliştirmekte bize yol gösterecektir.